Jouw vakantie, jouw keuze
Vergelijk eenvoudig 1500 vakantieparken en accommodaties in heel Europa
Aangename, gezellige camping, mooie staanplaatsen, heel fijn verblijf, het eten ter plaatse is erg goed +++++😉
Catherine, 10/10, op 30-08-2026Camping Le Colporteur ligt aan de voet van de Alpe d'Huez in Isère. Het verwelkomt u in een natuurlijke omgeving met een gevarieerd landschap: meer, bergen, dorpen en weiden. De camping beschikt over een gemeentelijk zwemparadijs dat in juli en augustus geopend is en bestaat uit een verwarmd buitenz... Meer weergeven
*Raadpleeg de details van de accommodatie voor de specifieke voorwaarden.
De toegang tot het watergebied is tegen betaling voor campinggasten. Om hygiënische redenen is het dragen van een zwembroek of boxershort verplicht, evenals het polsbandje dat bij aankomst wordt verstrekt. Bedekkende kleding of zwemshorts zijn verboden. Het watergebied is om verzekeringstechnische redenen niet toegankelijk voor dagjesmensen. Het is ten strengste verboden om het gemeentelijke zwemparadijs buiten de openingstijden te betreden.
Geniet twee keer per week van familie-amusement in de middag.
- Geopend in juli en augustus, Tegen betaling
De bar is open van 13 mei tot 1 juli, elke vrijdag- en zaterdagavond. Donderdagavond 26 mei (Hemelvaartsdag), en zondagavond 5 juni (Pinksteren).
Het restaurant is geopend van 2 juli tot 28 augustus. Het restaurant verwelkomt u elke avond.
Ter plaatse te huur: barbecue, koelkast.
Beoordelingen worden door gasten geschreven na hun verblijf in een van de accommodaties: Camping Le Colporteur - Ciela Village