Jouw vakantie, jouw keuze
Vergelijk eenvoudig 1500 vakantieparken en accommodaties in heel Europa
Camping Joan ligt in het hart van de Costa Dorada, vlakbij de stad Cambrils en aan zee. Het is omringd door vele toeristische trekpleisters. Er zijn twee veilige, ondiepe zoutwaterzwembaden, perfect voor kinderen, evenals een zone met glijbanen en spelletjes, en directe toegang tot het strand Arcadi... Meer weergeven
*Raadpleeg de details van de accommodatie voor de specifieke voorwaarden.
Camping Joan ligt in het hart van de Costa Dorada, vlakbij de stad Cambrils en aan zee. Het is omringd door vele toeristische trekpleisters. Er zijn twee veilige, ondiepe zoutwaterzwembaden, perfect voor kinderen, evenals een zone met glijbanen en spelletjes, en directe toegang tot het strand Arcadia.
Camping Joan biedt een scala aan entertainment en sportactiviteiten. De miniclub verwelkomt kinderen en het animatieteam houdt ze bezig met leuke activiteiten en een speeltuin. Het hele gezin kan genieten van avondentertainment en muzikale shows.
Wat services betreft, hoef je niet ver te reizen om te genieten van de mediterrane keuken of boodschappen te doen in de campingwinkel. Je kunt ook gebruikmaken van de fitnessruimte en de wellnessruimte, evenals een wifi-verbinding en fietsverhuur.
Het hotel heeft 2 ondiepe buitenzwembaden, ideaal voor kinderen en volwassenen. Er zijn ligstoelen aan de rand van de zwembaden. Er is ook een kunstgrasveld met gratis parasols. Vlakbij is nog een rustplaats met hangmatten. Er zijn een paar regels die in acht moeten worden genomen rond het zwembad: - Kinderen jonger dan 12 jaar moeten worden begeleid door een volwassene. - Het is verplicht een douche te nemen alvorens de zwembaden te betreden. - Het is ten strengste verboden te eten, te drinken, te roken, opblaasbare matrassen, radio's, parasols (andere dan die ter plaatse) te gebruiken. - Het is ook verboden in het water te duiken en het zwembad te betreden met schoenen aan. Gelieve de openingsuren van het zwembad aan de ingang te noteren. Het zwembad is alleen voor campinggasten.
Het zwembad is geopend van april tot ongeveer oktober, afhankelijk van het weer.
Waterglijbanen en speelzone
Tijdens het zomerseizoen kunt u genieten van de verschillende activiteiten die door de animatoren worden georganiseerd, voor alle leeftijden en voor het hele gezin.
Kinderen kunnen lid worden van de miniclub waar ze kunnen deelnemen aan workshops, spelletjes en wedstrijden.
Voor oudere kinderen zijn er speciale sportactiviteiten.
Nachtshows en andere shows, evenals thema-amusement, zullen het hele gezin bekoren.
Mini-club
De camping beschikt over een fitnessruimte met onder andere cardio- en krachttoestellen om u ook tijdens uw vakantie fit te houden.
Tijdens het zomerseizoen kunt u deelnemen aan de verschillende begeleide activiteiten die in dit gebied door de activiteitenbegeleiders worden georganiseerd.
- rechtstreekse toegang, zwemmen toegestaan
- Tegen betaling, 0,1km, PortAventura World
- Tegen betaling, Tarragone
- Tegen betaling, Reus
- Tegen betaling, Par Samà
- Tegen betaling, Site naturel : Ebro Delta
- Tegen betaling, Priorat
In de wellnessruimte kunt u genieten van massages, voetreflexologie en acupunctuur door professionals. Er worden ook verschillende behandelingen aangeboden: huidverzorging, manicure, pedicure en harsen.
Om uw honger te stillen is er de Bar Restaurant La Palmera in het hart van de camping en het Xiringuito Restaurant del Mar aan de strandkant. Bij het zwembad kunt u zich verfrissen in de zwembadbar met terras.
Het is mogelijk voor campinggasten om deel te nemen aan het pension van het restaurant.
Hier zijn de prijzen voor het bord:
- volpension: 23,5 euro (3-10 jaar) / 28,5 euro (+10 jaar)
- halfpension: 13,5 euro (3-10 jaar) / 18 euro (+10 jaar)
Er is ook een afhaalservice.
WiFi internettoegang is beschikbaar in het hele hotel en kost 5 EUR per dag. Kaartjes zijn verkrijgbaar bij de receptie. Er zijn verschillende aansluitmogelijkheden, voor gezinnen, stellen of individuen.
Wasfaciliteiten zijn beschikbaar tegen een kostprijs van 5 EUR per wasmachine en 5 EUR per droger. Het gebruik van het strijkijzer is gratis.
Fietsen kunnen worden gehuurd voor 6 euro voor 2 uur, 8 euro voor 4 uur en 12 euro voor de hele dag.
Op het strand kunt u ook ligstoelen en parasols huren voor 5 euro per stuk, per dag. Als u de voorkeur geeft aan het strandpakket met 2 ligstoelen en 1 parasol, kost dat 12 euro per dag.
Beoordelingen worden door gasten geschreven na hun verblijf in een van de accommodaties: Camping Joan