Vergroot foto's (8)
  • Zwembad buiten
  • Zwembad binnen
  • Restaurant(s)
  • Huisdieren toegestaan
  • Speelattributen / speeltuin
  • Zwemparadijs subtropisch
  • Sauna/Wellness accommodaties
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Ja 

    Let op! Het verschilt per accommodatie hoeveel huisdieren zijn toegestaan. Meer informatie hierover kunt u terugvinden in de omschrijving bij de accommodatie.

  • Ja
  • Nee
  • Nee
  • BEOORDELING 8,0 
  • Aanbevolen
  • Dit park wordt aanbevolen vanwege zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en service. De aanbeveling is gebaseerd op de mening van onze ervaren medewerkers èn onze gasten.

  • Toon prijzen

Over Attractie- en Vakantiepark Slagharen

Ga op ontdekkingsreis en maak kennis met de verborgen werelden van Attractie- en Vakantiepark Slagharen. Verblijf in een heuse Wigwam of in een stoere Hacienda chalet en geniet tijdens uw verblijf van gratis entree tot alle attracties, voorstellingen, het zwembad en de familieavonden.

Faciliteiten Attractie- en Vakantiepark Slagharen

Bij Attractie- en Vakantiepark Slagharen zijn iedere avond gezellige familieprogramma’s met onder andere bingo, karaoke, dansorkesten, clowns en talentenjachten. De echte waterratten vermaken zich in de 2 zwembaden, die alleen toegankelijk zijn voor vakantiegasten. Ga buiten zwemmen in Synny Beach of in het overdekte zwembad Rocky Mountain Springs. Sportievelingen kunnen terecht op de allweather tennisbanen of de jeu-de-boulesbaan. In de weekenden, op feestdagen en in de vakanties is het extra feest in Attractiepark Slagharen. U kunt dan genieten van een uitgebreid entertainment aanbod met onder andere Music and Dance acts en theatershows. 

Kinderfaciliteiten Attractie- en Vakantiepark Slagharen

Attractie- en Vakantiepark Slagharen viert dit jaar haar 50-jarig jubileum. Dit wordt gevierd met de opening van maar liefst 4 nieuwe attracties. Extra groot feest dus! Deze spannende nieuwe attracties zijn te vinden in Jules Verne Aventureland. Verder vermaken de kinderen zich in Attractiepark Slagharen uitstekend, met ruim 40 attracties en 2 zwembaden. De kleintjes kunnen tijdens de weekenden, op feestdagen en in de vakanties op de foto met de vrolijke mascottes. En dans dan gezellig mee op de vrolijke tonen! Willen de kinderen leren dansen als een echte cowboy of cowgirl? Bekijk dan de Western Parade wanneer u even uitrust van alle leuke attracties. Uiteraard ontbreken ook dit jaar de wervelende Mardi Gras Parade en de populaire Miracle of Lights Parade niet. Op Vakantiepark Slagharen is er tijdens de weekenden en schoolvakanties de KidsClub. Ga lekker mee op speurtocht of knutsel wat moois in elkaar.

Restaurants Attractie- en Vakantiepark Slagharen

Op het Vakantiepark Slagharen zijn diverse familierestaurants en eetgelegenheden voor gezellige diners. Er is tevens een moderne supermarkt.

Omgeving Attractie- en Vakantiepark Slagharen

Attractie- en Vakantiepark Slagharen ligt in het plaatsje Slagharen, vlakbij Hardenberg, in het noorden van Overijssel. In dit gebied kunt u heerlijk wandelen en fietsen.

Annuleringsvoorwaarden

Annuleringsregeling: Een annuleringsregeling voorziet in de terugbetaling van de gestorte arrangementsbedragen indien in het geval van ziekte of erger, uw vakantie niet door kan gaan. De annuleringsregeling loopt tot de datum van aankomst.

  • Deze kost slechts 4,5% van het totale arrangementsbedrag, vermeerderd met € 3,50 administratiekosten. Wij raden u aan van deze regeling gebruik te maken. Deze kan alleen direct bij aanmelding afgesloten worden. Indien de huurder gebruik maakt van de annuleringsregeling heeft de huurder recht op terugbetaling van het reeds betaalde huurbedrag, indien huurder de huurovereenkomst voortijdig wenst te beëindigen ingevolge overlijden, ernstige acute ziekte of ernstig ongevalsletsel van huurder of diens gezinsleden, ontstaan na aangaan van de huurovereenkomst tot aan de datum van aankomst. Genoemde omstandigheden dienen middels een bewijs aangetoond te worden.

    Zonder annuleringsregeling:
  • Tot 28 dagen voor aankomst is 50% van het arrangementsbedrag verschuldigd.
  • Binnen 28 dagen voor aankomst en erna is 100% verschuldigd.

Extra informatie

  • De huurtarieven zijn incl. toegang tot het park, de attracties (excl. ijsbaan), de voorstellingen, het zwembad en de familieavonden.
  • Voor de meeste wensen/voorkeuren worden voorkeurskosten a € 17,50 in rekening gebracht. Dit geldt o.a. voor: “een specifiek huisnummer”, “een centrale ligging” e.d. Indien uw wens/voorkeur wordt gehonoreerd, vindt u de kosten hiervoor terug op de factuur die u van het park ontvangt.
  • LET OP: de verblijfsarrangementen zijn voor een maximaal aantal volwassenen en of kinderen, afhankelijk van de accommodatie. Voor meerderen kinderen uit het gezin en eventuele extra volwassenen geldt, na toestemming van het park, een toeslag p.p. van € 45,- per week of € 30,- per weekend of midweek. Dit geldt alleen voor het type Arizona. In de andere types is het niet mogelijk om met extra volwassenen te komen, dit ivm de ruimte.
  • Er is maximaal één huisdier toegestaan in de accommodatie types Arizona en Buffalo, er zijn helaas geen huisdieren toegestaan bij de overige accommodaties.
  • Wanneer u een huisdier meeneemt dient vooraf of uiterlijk ten tijde van de incheck het Europese Dierenpaspoort overlegd te worden. Indien u geen Europees Dierenpaspoort kan overleggen behoudt Slagharen het recht de gast te weigeren en de boeking te annuleren. Wanneer de gast het dierenpaspoort (en mogelijk WA-polis) kan overleggen wordt de gast toegelaten tot de accommodatie en het park. Indien er schade ontstaat zal de eigenaar van het huisdier hiervoor aansprakelijk worden gehouden.
  • Vanaf 22 maart gaan er 2 nieuwe attracties draaien: de Foggs′s trouble en Magic bikes.
Check in
Vanaf 14:00 uur

Check uit
Voor 10:00 uur

Inclusief
  • Energiekosten
  • Toegang Attractiepark Slagharen
  • Eindschoonmaak
Exclusief
  • Bedlinnen €6,75 per persoon
  • Toeristenbelasting en overige heffingen €3,50 per accommodatie per nacht

Faciliteiten

  • Zwembad buiten
  • Zwembad binnen
  • Restaurant(s)
  • Huisdieren toegestaan
  • Speelattributen / speeltuin
  • 24-uurs SOS-dienst
  • Amusementshal/speelautomaten
  • Broodjesservice
  • Café/Bar
  • Diverse waterattracties
  • Fiets-/kinderfietsverhuur
  • Filmkanaal
  • Jeu-de-boules
  • Kinderclub (begeleid) alleen in vakanties
  • Mini-market
  • Ontbijtservice
  • Pinautomaat
  • Recreatieprogramma (gehele jaar)
  • Recreatieprogramma (tijdens vakanties)
  • Snackbar
  • Speelparadijs binnen
  • Spelotheek
  • Supermarkt
  • Telefooncel
  • Tennisbanen buiten
  • Vismogelijkheden op het park
  • Wasserette/wasmachine
  • Zwembad voor kinderen
 AccommodatieAantalPrijs   
2+2 (tot 18 jaar)-pers. Colorado Mobilehome1x (€ 179,-)€ 179,- 
2+4 (tot 16 jaar)-pers. Wigwam1x (€ 145,-)€ 145,- 
2+4 (tot 18 jaar)-pers. Arizona Chalet1x (€ 289,-)€ 289,- 
Vindt u deze informatie over Attractie- en Vakantiepark Slagharen nuttig? Ja Nee    Hartelijk dank Hartelijk dank voor uw feedback
Toon prijzen

Veilig online boeken

  • Al meer dan 50.000 mensen gingen u voor.
  • Lees hier uitleg over het boeken van een bungalow op BungalowSpecials.nl.
  • Bescherming van uw persoonlijke gegevens.
  • U krijgt altijd en direct een bevestigings e-mail.
  • Lees hier meer over de algemene Voorwaarden en privacy beleid.

© 2005-2013 Bungalow Booker B.V.